2. 12. 2012

Vážená paní Novotná,

za naši firmu Vám také přejeme jen to nejlepší v tomto roce, děkujeme za spolupráci, s Vašimi výrobky jsme spokojeni.
Domečky byly instalovány jako součást expozice věnované recyklování vytříděného odpadu ve vnitřní expozici ZOO PARKu VYŠKOV, vedoucí exkurzí tyto domečky také využívají v rámci tvůrčích dílen – viz fota ke stažení, která vznikla během slavnostního otevření ekokoutku.


S přáním hezkého dne!

:::::::::::::::::::::::::::::::
Mgr. Jitka Grassová
organizace seminářů

_______________________________________________________________________________________________________ 

20. 2. 2013

Hezký den paní Novotná,

moc vás zdravíme ;)

domeček má úspěch, i u každé návštěvy,která přijde s dětma.
Dali jsme dovnitř plastové kuličky a tato kombinace je fakt vděčná ;)

domeček stále drží pohromadě, žádné části nejsou zničené (jak jsem se trošku bála u oken, naprosto v pořádku)
plánujeme koupit prstové barvy a udělat došky z paciček naší Denisky ;)

můžu jen doporučit a taky to tak dělám ;)

spoustu spokojených zákazníků přeje
janka s deniskou a všichni naši známí, kteří domeček používají ;)


 2. 6. 2013

Dobrý den paní Novotná,

Jménem místní  skupiny ČČK Mcely Vám chci poděkovat za  sponzorský dárek, který jste nám poskytla na dětské odpoledne. Domeček bylo co děti opravdu  oslovilo. Moc se líbil. Domeček mám v plánu dát dětem do místní MŠ, aby si ho děti ještě užili, a domalovali. Přejeme Vám mnoho úspěchů a hlavně spokojených kupců.

S pozdravem Gleichová Eva.


23. 12. 2013

 Dobrý den, Váš kartonový domeček je parádní: prostorný a pevný. Máme ho rok a stále drží, dcera a její kamarádi v něm rádi řádí. Potěší narazit na kvalitní produkt pro děti. Hezké svátky a hodně úspěchů přejí Šantúrovi


 3. 4. 2015

Milá paní Novotná,

v průběhu studia a praxe v mateřské škole jsem Vámi nabízené stavebnicové kostky mnohokrát využila. Vždy bylo možné používat kostky k výrobě didaktických pomůcek, které přispívají k dalšímu rozvoji dětí v rozličných oblastech.

Stavebnicové kostky si děti dotvořily nalepením PET uzávěrů a vznikla krásná, barevná házecí kostka, kterou jsem následně využila k rozvoji předmatematických představ. Děti dále používaly kostku při deskových hrách, využily ji při pohybové hře „Seskupování“ i házení mezi sebou a následnému postřehování počtu.

Velmi oceňuji a dále doporučuji Vaši nabídku stavebnicových kostek, díky které lze především formou praktické ukázky v rámci volné hry, řízené činnosti podporovat
a rozvíjet přirozený zájem dětí o nové poznatky.

S přáním úspěšného podnikání a mnoha dalších kreativních nápadů

                                                                                                                                                                                          Bc. Diana Nováková

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

18.9.2015

Dobry den, dekuji za zpravu! Syn se nemuze domecku dockat. Verim, ze spokojeni budeme. Domecek jsme videli u znamych a malej od te doby nemluvi o nicem jinem. 
Dekuji za rychly dovoz a preji pekny den!

VERONIKA MOCOVÁ - URBANOVÁ


NAPSALI O NÁS

 

Od stavění domečků k podnikání

DĚTSKÝ KARTONOVÝ DOMEČEK NEST A JAK SE TO STALO :)                   

1-d2d94a8445

Jmenuji se Petra Novotná a jsem majitelka i výrobce  Dětských domečků NEST.

Moje cesta k domečkům byla poměrně rychlá a jednoduchá – byla jsem k tomu, nadneseně řečeno,  donucena vlastními dětmi.

V roce 2009 se mi narodili dvojčata a v tu dobu jsem již měla 3,5 letou dcerku. V polovině roku 2010 přišlo  na mé děti období stavění různých úkrytů, bunkrů, domečků z dek, křesel, židlí, stolů, polštářů atp.  A protože byly tři, bylo pro ně nesmírně nutné, aby měl každý svůj domeček, nejlépe všechny, v obývacím pokoji. A tak jsem téměř denně stavěla  ráno domečky, během dne několikrát upravovala, řešila jak je udělat více stabilní, uklidňovala dětské roztržky, proč jeden domeček je lepší než druhý, a navečer jsem je sklízela. Pochopitelně  v pokoji nebylo k hnutí. Obědy, svačiny a večeře se stávali nepřijatelnými, neb jídelní stůl býval součástí minimálně jednoho domečku a tak stolovat kulturně bylo téměř nemožné.

Po několika dnech jsem  ze stavění byla, lehce řečeno, otrávená. Děti byly naopak víc a víc nadšené, což mě mírně znepokojovalo. Představa dalších několika stavěcích dní byla pro mne skoro noční můrou.  V tomto období můj tatínek přinesl  kartonový domeček vyrobený skoro  na koleně a bylo rozhodnuto.

Nest jsem společně s jedním šikovným programátorem vyvíjela téměř 9 měsíců. Vždy jsme jeden vyrobili a mé děti jej  testovaly. V okamžiku kdy  obstál bylo vyhráno.  V listopadu 2011 byl domeček uveden na trh.

Mou filozofií je podpora dětské kreativity, kvalita a ekologie. Proto jsou veškeré domečky a příslušenství  vyrobeny z velmi kvalitního  ekologického materiálu,  bez bělení a potisků,  podporující kreativní fantazii každého dítěte a jedná se o ryze ČESKÝ výrobek.  Při vytváření domečku mají děti pocit, že si jej vyrobily samy, mají tedy k němu lepší vztah. Stává se pro ně útulným prostředím, ve kterém si mohou  nejen radostně hrát, ale také v něm nacházejí pocit bezpečí, místo, které je skutečně jen jejich.

P1440530

Nejvíce cenné pro mne byly chvíle, kdy jsme domeček přivezli domů, postavili a dětem jsem dala volnost při jeho vyzdobení, jen jsem jim byla nápomocna, když si nevěděly rady ( a ony si rady většinou věděly).  Radost z přítomného okamžiku tvoření a zápal v jejich očích  – vidím do dnes. Domeček se stal součástí jejich pokojíku, když v něm dcerka nespala sama, spaly v něm alespoň hračky. Dnes už není tak v „ kurzu“ jako před několika lety, ale  stále na něj nezapomínají…

Přeji i vám, aby jste prožili nezapomenutelné, šťastné chvíle s vašimi dětmi, které si budete všichni  pamatovat.

S úctou ke všem kreativním rodičům a přáním šťastných dní

Petra NOVOTNÁ – www.kartonovedomecky.cz

Kartonové domečky paní Petry najdete i na akcích, kde jsme s dětskými koutky či v naší miniškolce Baby Office – a jsou opravdu oblíbené!

:)